Zpráva prezidenta společnosti

Proč právě RIZZO?

Ve společnosti RIZZO je nám ctí dodržovat naše závazky a poskytovat profesionální služby s maximální vstřícností a ve vysoké kvalitě.

Naše práce je přímým odrazem individuálních schopností našich zaměstnanců a jejich zkušeností v oboru.Proto dbáme, aby vztahy mezi námi a našimi zákazníky byly vzájemně prospěšné.

Navázání takového vztahu se zákazníkem je klíčovým prvkem na cestě ke komplexnímu řešení. Vztahu se zákazníkem věnujeme pozornost a péči od prvního nástinu koncepce až po realizaci projektu. V mnoha případech zůstáváme v kontaktu i řadu let po dokončení projektu.

Věříme, že k úspěchu konzultačních služeb jsou zapotřebí rovným dílem vynikající zkušenosti, praktické znalosti nejlepších současných postupů a přístup k nejnovějším technologiím. Nabízíme odborné znalosti, které překračují rámec nejmodernější současné praxe směrem k inovativním řešením s využitím metod z akademického prostředí a oblasti výzkumu. Ke hledání a rozvoji nových pracovníků přistupujeme proaktivně a udržujeme úzké kontakty s univerzitami a národními laboratořemi.

Jsme hrdí na kvalitu našich služeb a na svoji schopnost reagovat na časový plán klientů. Tyto prvky tvoří základy našeho podnikání a dlouhodobých obchodních vztahů.