Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Page: 1 2

FALL LINE TESTING & INSPECTION BUDE POKRAČOVAT V TESTOVÁNÍ PANAMSKÉHO PRŮPLAVU
Published: November 13, 2014

6. října – Pittsburgh, Pennsylvania - Fall Line Testing & Inspection Panama, S. de R.L., dceřinná společnost Fall Line Testing & Inspection, LLC, amerického koncernu a provozovny PCR Holdings, Inc. se sídlem v Pittsburghu, Pennsylvanii (USA), nedávno obdržela pokračování mnohamilionového kontraktu na dokončení testování třetího zdymadla Panamského průplavu. (PDF)

SPOLEČNOST RIZZO KE SVÉMU 30. VÝROČÍ PŘEDSTAVUJE ÚPRAVU SVÉ OBCHODNÍ ZNAČKY
Published: June 25, 2014

12. května 2014 – Pittsburgh, PA – Společnost RIZZO Associates (RIZZO), dříve působící pod názvem Paul C. Rizzo Associates, Inc., s radostí oznamuje, že 30. výročí zahájení svého podnikání oslaví změnou své obchodní značky! Od svého založení v roce 1984 vyrostla ze skromné skupiny odborníků ve světově uznávanou kapacitu na geotechnické a seismické otázky. (PDF)

SPOLEČNOST RIZZO OBSADILA 348. MÍSTO ŽEBŘÍČKU 500 NEJLEPŠÍCH PROJEKČNÍCH FIREM ČASOPISU ENGINEERING NEWS-RECORD (ENR)
Published: June 25, 2014

 16. dubna 2014 – Pittsburgh, PA – Společnost Paul C. Rizzo Associates, Inc. (RIZZO) obsadila 348. místo žebříčku 500 nejlepších projekčních firem časopisu Engineering News-Record (ENR). Tržby z projekční činnosti za rok 2013 činily za celou tuto skupinu 500 firem 92,69 miliard dolarů, což představuje nárůst o 2,7 % z částky 90,24 miliard dolarů v roce 2012. Je to třetí rok po sobě od začátku recese, v němž 500 nejlepších firem dosáhlo růstu tržeb. (PDF)

SPOLEČNOST RIZZO OBSADILA 310. MÍSTO ŽEBŘÍČKU 500 NEJLEPŠÍCH PROJEKČNÍCH FIREM ČASOPISU ENGINEERING NEWS-RECORD (ENR)
Published: June 25, 2014

1. květen 2013 – Pittsburgh, PA – Společnost Paul C. Rizzo Associates, Inc. (RIZZO) obsadila 310. místo žebříčku 500 nejlepších projekčních firem časopisu Engineering News-Record (ENR). Tržby z projekční činnosti za rok 2012 činily za celou tuto skupinu 500 firem 90,24 miliard dolarů, což představuje nárůst o 6,1% z částky 85,06 miliard dolarů v roce 2011. (PDF)

SPOLEČNOST RIZZO SE UMÍSTILA NA 310. MÍSTĚ ŽEBŘÍČKU ČASOPISU ENR - TOP 500 PROJEKČNÍCH FIREM
Published: May 3, 2013

1.5.2013 – Pittsburgh, Pennsylvania (USA) – společnost Paul C. Rizzo Associates, Inc. (RIZZO) se umístila na 310. místě žebříčku nejlepších 500 projekčních firem, sestavovaném každoročně časopisem Engineering News-Record (ENR). Top 500 firem v žebříčku dohromady dosáhlo za rok 2012 v projekčních pracích obratu 90,24 miliard amerických dolarů, což je o 6,1% více než v roce 2011 (85,06 miliard USD).Společnost Paul C. Rizzo Associates, Inc. (RIZZO) je renomovaná, oborově vyhraněná společnost, která se specializuje na stavebnictví a geovědy v oblastech výstavby přehrad, jaderných elektráren a ražby tunelů. Již více než čtvrt století řešíme jedinečné, progresivní a technicky náročné projekty po celém světě. (PDF)

Pro zobrazení kompletního žebříčku Top 500 projekčních firem časopisu ENR navštivte stránku: http://enr.construction.com/toplists/Top-Design-Firms/001-100.asp

RIZZO přijímá cenu sympozia RCC za přehradu Taum Sauk
Published: February 11, 2013

25. října 2012 - Zaragoza, Španělsko - Paul C. Rizzo Associates, Inc (RIZZO) s potěšením oznamuje, že za přestavbu horní nádrže přehrady Taum Sauk byla udělena mezinárodní cena pro stavby z betonu zhutňovaného válcováním (RCC). Po tom, co byl projekt nominován odborníky z průkopnických a vůdčích zemí v bloku "RCC přehrady", byl projekt přezkoumán a posouzen Organizačním výborem 6. mezinárodního sympozia pro RCC přehrady. Organizační výbor je složen ze zástupců španělského národního výboru pro velké přehrady (SPANCOLD), čínský národní výbor pro velké přehrady (CHINCOLD) a Mezinárodní komisí pro velké přehrady (ICOLD). (PDF)

RIZZO Associates Czech, a. s. oceněna Asociací strojních inženýrů
Published: February 11, 2013

26. října 2012 - Plzeň, Česká republika - Rizzo Associates Czech, a. s. (RIZZO-Czech)oslavila dvacetileté výročí a ve spojitosti s touto významnou událostí změnila oficiální název společnosti ze Stevenson and Associates Kancelář v České republice, a. s. Oslavy výročí, která se konala v Západočeském muzeu v Plzni, se zúčastnili zástupci klientů a obchodních partnerů společnosti spolu s významnými hosty jako byl pan Dr. Paul Rizzo, prezident RIZZO, Dr. John D. Stevenson, zakladatel Stevenson & Associates, Ovidiu Coman, ředitel ústředí IAES ve Vídni, a Alexej Berkovski, manager ruské pobočky Stevenson & Associates. (PDF)

V rámci rozšíření RIZZO do Velké Británie vítáme odborníka v oblasti těžby
Published: February 11, 2013

1. prosince 2012 - Pittsburgh, PA - Paul C. Rizzo Associates, Inc (RIZZO) s potěšením vítá Dr. Andy Chakrabarti - managera provozovny ve Spojeném Království a ředitele pro těžbu. Dr. Chakrabarti má více než 40 let zkušeností v oblasti hospodářské a těžební geologie, stejně jako v oblasti schvalování a posuzování staveb s ohledem na životní prostředí, a v oblasti geotechnického průzkumu a hodnocení. Před nástupem do společnosti RIZZO a během posledního desetiletí působil jako nezávislý konzultant pro společnost Anglo-Africa Corporation, Ltd., a jako generální a provozní ředitel pro rozvoj projektů týkajících se nerostných zdrojů v subsaharské Africe. Dále pracoval jako ředitel rozvoje obchodu pro akvizici nových projektů, zakládání společných podniků a financování mezinárodními finančními institucemi pro JCI Limited. Má konkrétní zkušenosti z různých zemí Afriky a také z Velké Británie a Jižní Ameriky. Dr. Chakrabarti hovoří plynně anglicky, španělsky, portugalsky, hindsky a francouzsky, navíc má komplexní mezinárodní odborné znalosti. (PDF)

Page: 1 2