Ocenění

Ocenění

Page: 1 2

2012 ASCE Dolní Hudson Valley Branch Life Time členský William Broderick - Vydáno: 15.května 2012
Published: May 15, 2012

ASCE Dolní Hudson Valley Branch nedávno oceněn Rizzo zaměstnanců William "Bill" Broderick naší kanceláře v New Yorku spolu s členskými Life Time postavení na jejich 9. ročník Awards Dinner dne 10. května. Tato cena se uděluje na LHVB členů uznání jejich obětavost a roky služby na pobočce.

Univerzita Carnegie Mellon – Cena stavební fakulty pro vynikajícího absolventa za rok 2010
Published: November 23, 2010

Dr. Paul Rizzo získal cenu pro vynikajícího absolventa (Distinguished Alumnus Award) od Fakulty stavební na Univerzitě Carnegie Mellon za svůj příspěvek v oblastech stavebního a environmentálního inženýrství. Slavnostní udílení cen se konalo 17. listopadu 2010.

Dr. Rizzo získal na Univerzitě Carnegie Mellon své tituly B.S., M.S. a Ph.D. v oboru stavebního inženýrství.

Finalista Ceny ASCE 2010 za vynikající úspěch v oblasti stavebnictví za přestavbu horní nádrže přehrady Taum Sauk
Published: November 23, 2010

Firma RIZZO s radostí oznamuje, že náš projekt přestavby horní nádrže přehrady Taum Sauk byl vybrán jako finalista Ceny za vynikající úspěch v oblasti stavebnictví za rok 2011 (2011 Outstanding Civil Engineering Achievement Award).

Cenu za vynikající úspěch v oblasti stavebnictví udílí Americká společnost stavebních inženýrů (American Society of Civil Engineers - ASCE) s cílem ocenit projekt, který nejlépe ilustruje mimořádné stavitelské dovednosti a představuje významný příspěvek k rozvoji stavebnictví a místní komunity.

I hope you will take a few minutes to visit http://www.asce.org/ and see our project's photo proudly displayed on the American Society of Civil Engineers' home page.

Nominace na finalistu této ceny je obrovským důkazem tvrdé práce, zasazení a odevzdání týmu během přestavby největší hráze k válcovaného betonu v Severní Americe.

Vítězný projekt bude oznámen 31. března 2011 na Udílecím banketu cen OPAL (The Outstanding Projects And Leaders) (OPAL Awards Banquet), který se bude konat v Gaylord National Harbor ve Washingtonu, DC, USA.

Na stránce www.asce.org se dozvíte více o společnosti ASCE a ceně OPAL.


Nejlepších 10 firem stavějících přehrady a nádrže za rok 2010 dle časopisu ENR
Published: November 23, 2010

Společnost RIZZO je nadšena, že ji ENR považuje za leadera na trhu s přehradami a nádržemi. "Přehrady jsou naším byznysem" není pouhý slogan. Vyhledáváme náročné projekty, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout inovativní služby za přijatelnou cenu.


O ENR a jejich Seznamech nejlepších se dozvíte více na stránce www.enr.construction.com.

Nejlepších 500 projekčních firem za rok 2010 dle časopisu ENR
Published: November 23, 2010

Seznam nejlepších 500 projekčních firem (Top 500 Design Firms) porovnává 500 největších projekčních firem se sídlem v USA na základě výše obratu v souvislosti s projekční činností.


O ENR a jejich Seznamech nejlepších se dozvíte více na stránce www.enr.construction.com.

2010 USSD Award of Excellence in the Constructed Project for Taum Sauk Upper Reservoir Rebuild
Published: November 23, 2010

The U.S. Society on Dams announced during its 2010 Annual Meeting and Conference, held recently in San Francisco, CA, that the Taum Sauk Rebuild Project was named the recipient of the Award of Excellence in the Constructed Project.

This Award of Excellence is given for noteworthy contributions made to the dam community and to society through the construction, remediation, or removal of a dam or water resources structure.

RIZZO along with project contractor Ozark Constructors, LLC and owner AmerenUE attended the USSD Award Ceremony.

For additional information on the U.S. Society on Dams please visit www.ussdams.org.

Seznam významných firem za rok 2010 dle firmy Zweig
Published: November 22, 2010

Společnost ZweigWhite nedávno zveřejnila Seznam významný firem pro rok 2010 (Zweig Letter Hot Firm List for 2010) a my s radostí oznamujeme, že se společnost RIZZO dostala na 4. místo! Společnost RIZZO bude vyznamenána na konferenci Zweig Letter Hot Firm Conference, která se bude konat v National Harbor, Maryland, USA od 27. do 28. října 2010.

Seznam Zweig Letter Hot Firm List porovnává nejlepší konzultační firmy působící v oblasti architektury, inženýrství a životního prostředí na základě obratu a zisku za předchozí tři roky.

O seznamu Zweig Letter Hot Firm List se dozvíte více na stránce www.zweigwhite.com.

Seznam 2010 Pittsburgh Top 100 časopisu Pittsburgh Business Times
Published: November 22, 2010

Časopis Pittsburgh Business Times každoročně porovnává místní firmy podle procenta nárůstu tržeb za předchozí tři roky.


Více informací o Seznamech nejlepších časopisu Pittsburgh Business Times naleznete na stránce www.pittsburgh.bizjournals.com

Page: 1 2