Klíčoví zaměstnanci

Klíčoví zaměstnanci

Obecné informace

Potřebujete-li obecné informace o společnosti RIZZO, pošlete dotaz na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Umístění místních zastoupení

Navštivte stránku Místní zastoupení, kde naleznete kontaktní informace na naše globální pobočky.

Technické problémy webové stránky

Jakékoli technické problémy týkající se webové stránky nahlaste prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V případě ostatních dotazů kontaktujte:

Ms. Rachelle Rizzo – Prezident/Generální ředitel – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dr. Paul C. Rizzo, P.E. – Technický Ředitel – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mr. Michael J. Edwards, P.E. – Operační Důstojník – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ms. Mara McClain - Ředitel WBE Rozvoj - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ms. Jill J. Reed – Ředitel pro rozvoj obchodu a marketingu – j Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.