Klíčoví zaměstnanci

Klíčoví zaměstnanci

Obecné informace

Potřebujete-li obecné informace o společnosti RIZZO, pošlete dotaz na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Umístění místních zastoupení

Navštivte stránku Místní zastoupení, kde naleznete kontaktní informace na naše globální pobočky.

Technické problémy webové stránky

Jakékoli technické problémy týkající se webové stránky nahlaste prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V případě ostatních dotazů kontaktujte:

Dr. Paul C. Rizzo, P.E. – Prezident/Generální ředitel – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michael J. Edwards, P.E. – Viceprezident pro projekty výroby energie – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

John P. Osterle, P.E. – Viceprezident pro projekty přehrad a vodních zdrojů – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dr. Nishikant R. Vaidya, P.E. – Viceprezident pro pokročilé inženýrské projekty – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dr. Richard C. Quittmeyer – Viceprezident pro seizmologii – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Christopher P. McClain – Viceprezident pro firemní vývoj a globální obchodní - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Carl M. Rizzo, C.C.M. – Viceprezident pro řízení stavby – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stephen G. Adams – Viceprezident pro řízení stavby – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Charles W. Kurz – Viceprezident pro finance/Inspektor– Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rachelle Rizzo – Viceprezidentka pro správu – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dee M. Xenakis – Firemní QHSE ředitel– Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jill J. Reed – Manažerka pro rozvoj obchodu a marketingu – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.