Proč pracovat pro RIZZO?

Proč Pracovat Pro RIZZO?

Ve společnosti Paul C. Rizzo Associates, Inc. (RIZZO) je oddaný tým talentovaných profesionálů a kvalifikovaných techniků základem našeho globálního úspěchu.

S pěti pobočkami v USA, včetně sídla společnosti v Pittsburghu v Pensylvánii a osmi mezinárodními pobočkami, nabízí firma RIZZO široký výběr míst, které lze nazývat domovem, a zároveň nabízí šanci k cestování na projekty realizované v zemích, mezi které patří například Austrálie, Jižní Afrika, Spojené arabské emiráty a další jihoamerické a evropské země.

Dr. Rizzo založil svoji společnost ve víře, že silný, osobní vztah se zákazníky je základem a stavebním prvkem úspěchu. Jeho přesvědčení a pracovní morálka nadále inspirují pracovní atmosféru v RIZZO a odráží se ve skutečnosti, že jsme lepší než společnosti, které jsou dvakrát větší.

Těší nás váš zájem o kariéru v RIZZO. Jelikož trvale využíváme desetiletí zkušeností, kterými naše společnost disponuje, průběžně pracujeme s mladou generací, která nás povede do budoucnosti a bude pokračovat v našem úspěchu. Nabízíme široký rozsah pozic od počáteční praxe (zácviku) po nejvyšší vedení firmy. Podívejte se prosím na náš aktuální seznam nabídek zaměstnání.

Další informace získáte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tato elektronická adresa je chráněna před spamem. Musíte mít povolen JavaScript, aby se vám zobrazila.

rizzo_thumbstrip